متن

 توضیحی بر توری فرنگی

توری فرنگی را می توان از خانواده توری یا فنس فلزی در نظر گرفت که در کنار توری مرغی و از جنس گالوانیزه گرم ساخته می شود. اصولا توری فرنگی را به خاطر شکل هندسی منظم چشمه­های آن می شناسند. چشمه­های این توری، شکل شش ضلعی منسجمی دارند که نسبت به سایر توری ها زیباتر و قاعده­مند­تر است. اضلاع شش ضلعی این چشمه ها تقریبا با هم برابرند. توری فرنگی بیشتر به عنوان حصار حیوانات کوچک در نظر گرفته شده و البته کاربرهای ساختمانی نیز دارد.

 مزیا و ویژگی های منحصر به فرد توری فرنگی

-          وزن پایین توری فرنگی سبب شده تا بتوان از این فنس به سادگی استفاده کرد. سبک بودن توری فرنگی ، جابجایی، نصب و تغییر مکان آنرا به آسانی میسر کرده است.

-          استحکام بالای توری فرنگی سبب شده تا عمر این محصول بالا رفته و در مکانی که مورد استفاده قرار می گیرد، به خوبی از عهده مسئولیت خود برآید.

-          مقاومت توری فرنگی در برابر رطوبت، آب و هوای شرجی، دمای متعارف شهرهای گرم و باران های اسیدی، این محصول را در جایگاه برجسته ای در میان توری های فلزی قرار داده است.

-          از دیگر مزایای منحصر به فرد این توری می توان به نصب آسان ، قیمت مناسب، وزن پایین و مقرون به صرفه بودن آن نیز اشاره کرد.

کاربرد های و موارد مصرف توری فرنگی

-          تعیین مرز : از توری فرنگی می توان برای مشخص سازی مرز بین دو محوطه کارگاهی یا کشاورزی یا ... استفاده نمود.  

-          ایجاد حفاظ برای کارگاه های ساختمانی : مقاومت بدنه این توری می تواند محدوده های ساختمانی را به خوبی صیانت کند.

-          ایجاد محوطه ورزشی یکی دیگر از کاربرهای این توری مفید و موثر است.

-          ایجاد دیواره محافظ برای اماکن و محدوده های نظامی و فرودگاهی از دیگر کاربردهای توری فرنگی  می باشد. بدنه این توری دارای مقاومت بالایی بوده، به گونه ای که نمی توان توسط دست آنرا کنار زده و از آن عبورکرد.

 ابعاد و وزنهای توری فرنگی

توری فرنگی در عرض های 120 ، 150 و 180 سانتی با طول 20 متری عرضه میگردد و سایز مفتول بکار رفته در آن 0.8 میلی متر و اندازه چشمه این نوع توری 1.5 اینچ میباشد وزن هر رول توری فرنگی نیز مشخص میباشد :

رول با عرض 120 سانتی متر 7 کیلوگرم

رول با عرض 150 سانتی متر 8.5 کیلوگرم

رول با عرض 180 سانتی متر 10.2 کیلوگرم

لازم بذکر است بتازگی توری فرنگی با مفتول های زخیم تر و چشمه های بزرگتر نیز بافته میشود که استقامت و ماندگاری این محصول را افزایش داده است تا جائیکه از ان میتوان بعنوان جایگزینی برای توری حصاری استفاده نمود.

وزن توری فرنگی با مفتول های ضخیم تر بر اساس ضخامت مقطع مفتول آن و همین طور اندازه چشمه آن در نظر گرفته می شود. در زیر به اندازه ها و وزنهای این محصول بر حسب متر مربع می پردازیم:

ضمامت 2 میلیمتر: با سایز چشمه 10×8 سانت - وزن 730 گرم در متر مربع

ضمامت 2 میلیمتر: با سایز چشمه 8×6 سانت - وزن 1100 گرم در متر مربع

ضمامت 1.8 میلیمتر: با سایز چشمه 10×8 سانت - وزن 650 گرم در متر مربع

ضمامت 1.5 میلیمتر: با سایز چشمه 8×10 سانت - وزن 670 گرم در متر مربع

شرکت راه ساخت با داشتن تجربه فراوان در زمینه صنایع مفتولی، بهترین محصولات از جمله توری حصاری و توری فرنگی را به شما معرفی و ارائه می­کند. شما می توانید با خرید از شرکت راه ساخت از با کیفیت­­ترین محصولات صنایع مفتولی برخوردار شوید.


 

جهت رفتن به صفحه محصولات کلیک نمایید