متن

مشخصات توری مرغی

ابعاد و اندازه های توری مرغی: توری مرغی بیشتر بر اساس اندازه داخلی چشمه های آن شناخته می شود. چشمه های توری مرغی در ابعاد یکدوم اینچ ، سه چهارم اینچ و یک اینچ تولید می شود و طول رول آنها 45 متر می باشد. البته قابل توجه است که عرض توری مرغی را در پنج گروه 60، 90، 120، 150 و 180 سانتی متری می سازند.

وزن توری مرغی : وزن توری مرغی با در نظر گرفتن عرض رول و با توجه به نوع سرد و گرم بودن جنس گالوانیزه آن تعیین می شود. در زیر می توانید وزن رول­های توری مرغی که مربوط به نوع 3.4 اینچ است را از نظر بگذرانید:

عرض 90 سانت : وزن رول سبک یا سرد، 4.5 کیلوگرم و وزن رول سنگین یا گرم، 7 کیلوگرم

عرض 120سانت : وزن رول سبک، 6 کیلو و وزن رول سنگین، 9 کیلوگرم

عرض 150 سانت : وزن رول سبک ، 7.5 کیلوگرم و وزن رول سنگین، 11 کیلوگرم

عرض 180 سانت : وزن رول سبک، 9 کیلو و وزن رول سنگین، 14 کیلوگرم  

نکته قابل توجه در مورد توری مرغی

توری مرغی با چشمه 3.4 اینچ، کاربرد بیشتری داشته و پر مصرف ترین نوع آن به حساب می آید و اکثر مصرف کنندگان به خاطر ویژگی های خاص آن، از این نوع استفاده می کنند. به همین خاطر اگر مشتری هنگام خرید خود ، ابعاد  توری را ذکر نکند منظور او توری 3.4 اینچ است.

 مزایا و ویژگی های منحصر به فرد توری مرغی ایرانی

توری مرغی ایرانی به علت اینکه از جنس گالوانیزه گرم ساخته شده و ضخامت بیشتری دارد، در برابر رطوبت، مقاومت زیادی از خود نشان می دهد. به همین خاطر استفاده از این نوع توری، در مناطقی که آب و هوای شرجی دارد بسیار مناسب است. دوام و عمر توری مرغی با وجود ضخامت کم آن، به خاطر اینکه در برابر زنگ زدگی پایدار است، بسیار بالا بوده و کم و بیش تا 20 سال عمر می کند. این محصول به سبب دلایلی که برای آن ذکر کردیم، از منظر اقتصادی بسیار مقرون به صرفه است.

برای مشاهده توضیحات توری فرنگی کلیک نمایید